Velká vánoční soutěž

Pečete rádi naše recepty? Teď máte možnost vyhrát jednu z parádních cen od Electrolux. Ukažte nám některý z vašich oblíbených pekařských receptů a vyhrajte troubu nebo stolní mixér!

Jak se zúčastnit

Pošlete recept a fotku s vaším oblíbeným chlebem nebo pečivem, při kterém byste připařování využili. Označte hashtagem #pecemesparou#pecempecen. Inspirovat se můžete i přímo našimi recepty!

Není třeba postovat do skupinky, stačí sdílet na svém profilu na Facebooku nebo Instagramu a nechat obrázek (v případě Instagramu profil) odemknutý, abychom soutěžní příspěvek pod hashtagem našli. 

Na každé sociální síti vybereme 10 příspěvků s nejvyšším počtem to se mi líbí (likes a nebo srdíčka) a z nich společně se zástupci Electroluxu vybereme výherce. Jeden výherce na Facebooku, jeden na Instagramu! :)

A když taky mrknete na profil @peceme_v_pare a začnete sledovat jejich novinky, bude to fajn! ;)

Výherci

Výherce na Facebooku – Anna Pilchová s úžasnou vánoční verzí chlebíku 1-½-1 (vyhrává vestavnou troubu PlusSteam s parní funkcí EOB5454AOX).

Výherce na Instagramu – Sucré Et Salé s fotopostupem a receptem na vánoční hvězdu (vyhrává Stolní mixér Explore 7 E7TB1-8SSM).

Chceme moc poděkovat všem pekařům a pekařkám, kteří se zúčastnili a posílali krásné fotky i recepty. Vybírat z toho nebyla žádná legrace. A samozřejmě velká gratulace výherkyním! ;) Více informací v příspěvku ve skupině.

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 1.11. do 20.12. 2018. Výsledky vyhlásíme do 31.12. 2018 a výherní recepty zveřejníme na této stránce. Výherce se po vyhlášení přihlásí pořadateli na e-mail info@pecempecen.cz a souhlasí s poskytnutím kontaktních údajů pro doručení výhry (jméno a adresa).

Každý soutěžící může soutěžit s více recepty, vyhrát ovšem může pouze jednu výhru. Výherce vybírá pořadatel soutěže. Ze soutěže budou vyřazeny příspěvky, které neodpovídají zadání soutěže a všechny nevhodné příspěvky.

Co můžete vyhrát

Vestavná trouba PlusSteam s parní funkcí EOB5454AOX

Funkce PlusSteam této trouby jednoduše používá trochu páry, aby vytvořila bohatší
a lákavější barvu, křupavější kůrku a měkkou a chutnou texturu pro každý chléb,
který upečete. Díky systému ohřevu UltraFan Plus, který se vyznačuje extra velkým ventilátorem a speciálním vedením vzduchu, se budou vaše jídla připravovat rovnoměrně, kamkoliv je v troubě umístíte.

Se speciální funkcí pro pečení pizzy uděláte dojem s křupavými spodky a lahodnými
horními vrstvami. S dvouokruhovým grilem této trouby dosáhnete při grilování nejlepších výsledků snadno a rychle. Sklo dvířek této trouby se snadno čistí. Dvířka se skleněnými panely lze zcela odstranit za účelem jejich rychlého vyčištění.

Stolní mixér Explore 7 E7TB1-8SSM

Patentovaná technologie Powertilt® využívá 10° náklonu mixovací nádoby – tím je
zaručeno, že se veškerý obsah rovnoměrně promíchá a vytvoří hladkou a bezchybnou texturu.

Má šetrné nízkootáčkové mixování při nízké teplotě, tím si ingredience zachovají
svou přirozenou barvu i cenné živiny.

Oceníte i jeho přednastavené programy pro polévky, smoothies, nápoje a
ledovou tříšť. Vše dokonale nasekáte díky pulznímu mixování. Využít můžete
4 stupňů rychlosti mixování.

Pečeme s párou

Soutěž o troubu je součástí speciálu Pečeme s párou, který pro vás připravujeme ve spolupráci se značkou Electrolux. Mrkněte se na další recepty a trouby Electrolux, které umožní bezpečné připařování během pečení.