Velká jarní soutěž

Dělá vám teď radost domácí pečení a těšíte se na jaro? Nejste vůbec sami –  máme to podobně. I proto spolu s našim partnerem Electrolux vyhlašujeme jarní soutěž pro zlepšení nálady. Pochlubte se se svými pekařskými výtvory a vyhrajte parádní troubu Electrolux SteamBake.  

Peníze zpět za kuchyňské spotřebiče

Kromě hlavní výhry do soutěže má Electrolux připravenou i akci pro všechny, kteří aktuálně plánují vylepšit svoji kuchyni. U vybraných akčních spotřebičů nabízí akci cashback, ve které dostanete peníze zpět při nákupu a to až do 15. června 2020

Akce platí například pro vestavné trouby s parní funkcí, pro chytré indukční varné desky, odsavače par, myčky, vysavače a řadu dalších spotřebičů do kuchyně a domácnosti. Všechny další informace najdete na stránce – Electrolux Pro lepší život

Výherci

1.místo – Michaela Kulhavá, vyhrává vestavnou troubu s parní funkcí SteamBake EOD3H50TX

2. místo – Anna Tacinová, vyhrává balíček příslušenství a kuchařku

3. místo – Kateřina Hýlová, vyhrává balíček příslušenství a kuchařku

4. místo – Anja Bílá, vyhrává balíček příslušenství a kuchařku

Chceme moc poděkovat všem pekařům a pekařkám, kteří se zúčastnili a posílali krásné fotky i recepty. Vybírat z toho nebyla žádná legrace. A samozřejmě velká gratulace výhercům! ;) 

Jak se soutěže zúčastnit

Nasdílejte na Facebook nebo Instagram recept a fotku s vaším oblíbeným chlebem nebo pečivem. Označte hashtagy #electrolux #pecemesparou#pecempecen. Pokud budete sdílet na Instagramu označte i účty @denne_s_chuti@pecempecencz. Inspirovat se můžete i přímo našimi recepty!

Není třeba postovat do skupiny, stačí sdílet na svém profilu na Facebooku nebo na Instagramu a nechat obrázek (v případě Instagramu profil) odemknutý, abychom soutěžní příspěvek pod hashtagem našli. 

Pokud se mrknete na profil @denne_s_chuti a začnete sledovat jejich novinky, bude to také fajn! ;)

Ceny do soutěže

Hlavní výhrou do soutěže je trouba Electrolux SteamBake. Kromě toho odměníme i tři další výherce balíčky příslušenství do kuchyně spolu s kuchařkou s tématikou pečení. 

Vestavná trouba s parní funkcí SteamBake EOD3H50TX

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 1.4. do 15.6. 2020. Výsledky vyhlásíme do 30.6. 2020 a výherní recepty zveřejníme na této stránce. Výherce se po vyhlášení přihlásí pořadateli na e-mail info@pecempecen.cz a souhlasí s poskytnutím kontaktních údajů pro doručení výhry (jméno a adresa).

Každý soutěžící může soutěžit s více recepty, vyhrát ovšem může pouze jednu výhru. Výherce vybírá pořadatel soutěže. Ze soutěže budou vyřazeny příspěvky, které neodpovídají zadání soutěže a všechny nevhodné příspěvky.

Pečeme s párou

Soutěž o ceny je součástí speciálu Pečeme s párou, který pro vás připravujeme ve spolupráci se značkou Electrolux. Mrkněte se na další recepty a trouby Electrolux, které umožní bezpečné připařování během pečení.